• 15:53 – "Долзарб 15 кунлик" 
  • 17:28 – Fermer xo‘jaligi tashkil etish tartibi 
  • 10:10 – Туманда пахта терими бошланди 
  • 09:45 – Туманда 2022 йил ҳосили учун кузги бошоқли дон экиш бошланди 

7-Samarqand okrug saylov komissiyasining 2021-yil 10-sentyabrdagi “UCHASTKA SAYLOV KOMISSIYALARI TARKIBINI TASDIQLASH TOʻGʻRISIDAGI” №8 -QARORI NUROBOD TUMANI BOʻYICHA UCHASTKA SAYLOV KOMISSIYALARI TARKIBI

7-Samarqand okrug saylov komissiyasining QARORI

UCHASTKA SAYLOV KOMISSIYALARI TARKIBINI TASDIQLASH TO`G`RISIDA

O`zbekiston Respublikasi Saylov kodeksining 22, 23-moddalariga asosan O`zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o`tkazuvchi 7-Samarqand okrug saylov komissiyasi QAROR QILADI:

1.        Xalq deputatlari tuman, shahar kengashlarining “O`zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o`tkazuvchi 7-Samarqand saylov okrugi bo`yicha uchastka saylov komissiyalari a`zoligiga nomzodlarni tavsiya etish haqida”gi qarori ma`lumot uchun qabul qilinsin.

2.        O`zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovini o`tkazuvchi 7-Samarqand saylov okrugi hududi bo`yicha uchastka saylov komissiyalarining tarkibi ilovaga muvofiq tasdiqlansin.

3.        Ushbu qaror matbuotda e`lon qilinsin.


7-Samarqand okrug saylov

komissiyasi raisi                                                     F. Toshev


2021 yil 10 sentyabr     № 8      






7-Samarqand okrug saylov komissiyasining 2021-yil 10-sentyabrdagi 8-qaroriga ilova 

UCHASTKA SAYLOV KOMISSIYALARI TARKIBI


Nurobod tumani bo‘yicha


521-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

  Xushmuradov Farmon Halilovich - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi boshligʻi oʻrinbosari

  Komissiya kotibi 

  Norboyeva Inobat Boshmonovna - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi kadrlar boʻlimi noziri

  Komissiya a’zolari

  Safarova Nasiba Shamsiddinovna - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi bosh hamshirasi

  Haydarov Mavlon Nizomjon oʻgʻli - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi AKT mutaxassisi

  Xo`janova Nazokat Qudratovna - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi ish yurituvchisi

  Qo`ziboyeva Anorxol Norqulovna - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi EHM operatori

  Xatamova Dilafro`z Nishonovna - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi vrachi


522-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Pirnazarov Aziz Shovqiddinovich - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Irisov Hamdam Abdugʻaniyevich - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

  Komissiya kotibi 

Mahkamov Axror Quvondiqovich - Nurobod tumani Amir Temur mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Djo`rayeva Oygul Ismatovna - Nafaqada

Mustafoyeva Madina Haydarovna - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Niyazova Noila Boltayevna - Nurobod tumani Amir Temur mahalla fuqarolar yigʻini raisi o’rinbosari

Rajabov Vohid Olimovich - Nurobod tumani Amir Temur mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Toirov Dilmurod Iltizarovich - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Togʻayev Doston Baxtiyor oʻgʻli - Tuman aholi bandligiga ko‘maklashish markazi inspektor yordamchisi

Fayziyeva Nargiza Nuriddinovna - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi laboranti

Tilavova Madina Muzaffarovna - Nurobod tumani 1-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Xushmanova Marg`o`ba Rayimovna - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi kutubxonachisi

Yusupova Zamira Xushmuradovna - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi laboranti

Qilichova Xoldon - Nafaqada

Namozova Gulbodom Normuradovna - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi hamshirasi

523-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Sharipov Otabek Xoliqulovich - Nurobod tumani 18-son bolalar musiqa va sanʼat maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Mo`minov Otamurod Boboyorovich - Nurobod tumani 18-son bolalar musiqa va sanʼat maktabi direktori

  Komissiya kotibi 

Soatov Abror Joniqul oʻgʻli - Nurobod tumani Navroʻz mahallasi fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Berdiyev Shokir Boymurodovich - Nurobod tumani 2-umumiy oʻrta taʼlim maktabi texnologiya fani oʻqituvchisi 

Yorqulov Shaxriyor Husan oʻgʻli - Nurobod tumani 18-son bolalar musiqa va sanʼat maktabida tasviriy sanʼat oʻqituvchisi

Malikova Munojat Raxmadullayevna - Nurobod tumani Navroʻz mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Norboyeva Laylo Rabbimovna - “Nurobodtumangaz” gaz taʼminoti boʻlimi gaz tarmoqlari va gaz taqsimlash punktlari holati va ishlashini nazorat qilish xizmati gaz tarmoqlarini kuzatuvchi chilangari

Rahmonova Iroda Samidullayevna - Nurobod tumani 18-son bolalar musiqa va sanʼat maktabida ish yurituvchisi

Xoliqov Yunusjon Binaqulovich - Nurobod tuman aholi bandligiga koʻmaklashish markazi mutaxassisi

Xoliqova Shafoat Fayziyevna - Nurobod tuman axborot resurs markazi 1-toifali kutubxonachisi

Xudoyberdiyeva Farida Hamidovna - Nurobod tumani SEOM parazitologiya boʻlimi sanitarkasi

Husanov Fozil Yarashovich - “Nurobodtumangaz” gaz taʼminoti boʻlimi xodimlar inspektori

Elmuradova Zamira Muhammadiyevna - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi koʻp tarmoqli markaziy poliklinika boʻlimi bolalar xonasi hamshirasi


524-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Xonnazov Rahim Toshtemirovich - Nurobod tumani davlat xizmatlari markazi direktori Komissiya raisi o‘rinbosari

Pardayev O`tkir Iskandarovich - Nurobod tumani Sharq yulduzi mahalla fuqarolar yigʻini raisi

  Komissiya kotibi 

Namozov Kenjabek Sobirovich - Nurobod tumani Sharq yulduzi mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Meliyeva Muborak Keldiyorovna - Nurobod tuman koʻp tarmoqli poliklinikasi patronaj hamshirasi

Tangirova Norgul Omonovna - Nurobod tumani Sharq yulduzi mahalla fuqarolar yigʻini rais oʻrinbosari

Togʻayeva Xurshida Xushbaxtovna - Nurobod tuman koʻp tarmoqli poliklinikasi patronaj hamshirasi

Esanov Shohrux Najmiddinovich - Nurobod tumani davlat xizmatlari agentligi bosh mutaxassisi

Irisqulov Ruslan Nuriddinovich - Nurobod tumani davlat xizmatlari agentligi boʻlim boshligʻi

Tojiyeva Baxtigul Tirkashevna - Nurobod tumani 61- umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ochilova Gulnoz Turdiyevna - Nurobod tumani Sharq yulduzi mahalla fuqarolar yigʻini jamoat ishchisi

O`tamova Dilshoda Ergashevna - Nurobod tumani xalq taʼlimi boʻlimiga qarashli axborot resurs markazi 1-toifali uslubchisi

Mingboyev Asqar Ravshan oʻgʻli - Nurobod tumani Sharq yulduzi mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Yoʻldoshov Jonibek Norxoʻroz oʻgʻli - Nurobod tumani davlat xizmatlari agentligi bosh mutaxassisi


525-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Sultonov Faxriddin Elmurzayevich - Nurobod tumani 46-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Nuranov Qo`ldash Rustamovich - Nurobod tumani 46-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

  Komissiya kotibi 

Qilichev Najmiddin Hakimovich - Nurobod tumani Jarquduq mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Nuranov Barot Yorbazorovich - Nurobod tumani 46-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Mansurov Olimjon Saydullayevich - Nurobod tumani 46-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Sadriddinov Kamol Ibrohimovich - Nurobod tumani “Nurli el-chorvadori” masʼuliyati cheklangan jamiyatida moliya, iqtisod boʻlimi boshligʻi, bosh xisobchi

Xolboyev Oʻktam Burxonovich - Nurobod tumani 46-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Aminov Jumanazar Boʻriyevich - Nurobod tumani 46-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Rahmonova Muhabbat Samidulayevna - Nurobod tumani Jarquduq oilaviy shifokorlik punkti katta hamshirasi

Yarqulov Anvar Nurimovich - Vaqtincha ishsiz

Eshdavlatov Eldor Olimovich - Nurobod tumani Jarquduq mahalla fuqarolar yigʻini harbiy hisob boʻlimi boshligʻi

Berdiqulova Shoira Yorqulovna - Nurobod tumani Jarquduq mahalla fuqarolar yigʻini jamoatchilik asosida ishchi

Dusmurodova Matluba Norbo`tayevna - Nurobod tumani Jarquduq mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari


526-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Eliboyev Abdusalom O`roqovich - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi Daraytut OShP mudiri

Komissiya raisi o‘rinbosari

Turkmanov Zokir Toshturdiyevich - Nurobod tumani Lolazor mahalla fuqarolar yigʻini raisi

  Komissiya kotibi 

Botirov Gʻiyosiddin Shokir oʻgʻli - Nurobod tumani 50-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Qo`lboyev Sharofiddin Juraqulovich - Nurobod tumani 50-umumiy oʻrta taʼlim maktabi xoʻjalik ishlari mudiri

Marqayev Bahrom Rajabovich - Nurobod tumani 50-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Nurimov Nurbek Xudoyberdiyevich - Nurobod tumani Lolazor mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Eshquvvatova Oybahor Jamolovna - Nurobod tumani 52-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Boymirzayev Obilmalik Xudayarovich - Nurobod tumani 50-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Mamayusupov Sodiq Qodir oʻgʻli -Vaqtincha ishsiz

Shomuradov Zarif Sayfullayevich - Xususiy tadbirkor

Eraliyeva Shirin Gʻofurovna - Nurobod tumani 50-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


527-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Abruyev Jamoliddin Keldiyarovich - Nurobod tumani 49-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Rashidov Asliddin Xamrayevich - Nurobod tumani Qurgʻoncha mahalla fuqarolar yigʻini raisi

  Komissiya kotibi 

Yusupov Jurabek Kilichevich - Nurobod tumani 49-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

  Komissiya a’zolari

  Tuychiyev Asliddin Husan oʻgʻli - Nurobod tumani 49-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

  Eshdavlatova Nozima Ravshanovna - Nurobod tumani 49-umumiy oʻrta taʼlim maktabi kotibasi

  Nazarov Sirojiddin Shodiyarovich - Xususiy tadbirkor

  Abruyev Kamoliddin Keldiyarovich - Nurobod tumani Jarquduq veterinariya punkti mudiri

  Berdiqulova Shahnoza Begmamat qizi - Nurobod tumani 49-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Djumaev Nurbek Ishmamatovich - Kattaqo`rg`on tumani, Ingichka qo`rg`oni TSB, “tez tibbiy yordam” bo`limi navbatchi feldsheri 

Eshmanova Mahbuba Abduqahharovna - Nurobod tumani Jarquduq OShP hamshirasi

Norqulov Norbo`ta Binoqulovich - Xususiy tadbirkor


528-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Suyunov Sardorbek Eshnazar oʻgʻli - Nurobod tumani 52-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori o’rinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Odilov Shonazar Odilovich - Mahalla faoli

  Komissiya kotibi 

O`razova Dilfuza Nurmamat qizi - Nurobod tumani 52-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

  Komissiya a’zolari

Rasulova Malika Boyxo`rozovna - Nurobod tumani 52-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Abdurahimova Shoxista Nurmamat qizi - Nurobod tumani 52-umumiy oʻrta taʼlim maktabi tibbiyot xodimi

Jumayev Samandar Bobobekovich - Vaqtinch ishsiz

Sovutov Eshboy Narzullayevich - Vaqtincha ishsiz

Barotov Bekboy Suyunovich - Nurobod tumani “Asadbek sarxadlari” f/x raisi

Aliyev Anvar Xolmuradovich - Nurobod tumani Oltioʻgʻil FAP feldsheri

Norberdiyev Bekboy Toshbayevich – Mahalla faoli

Qilichova Shohsanam Saʼdulla qizi - Nurobod tumani 52-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

529-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Mo`minov Ulugʻbek Abdukarimovich - Nurobod tumani 48-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Rajabov Mansur To`xtashovich - Nurobod tumani Qurgʻoncha mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya kotibi 

Axmedov Ilyas Eshnazarovich - Nurobod tumani 48-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

  Murodova Djamilya Abdihalilovna - Mahalla faoli

  Otaqulov Axad Muxiddinovich - Nurobod tumani 48-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

  Rajabova Oyimgul Sadinovna - Nurobod tumani Qoʻrgʻoncha uchastka patronaji hamshira

  Toshpo`latov Suyunqul Omonqulovich - Mahalla faoli

  Murodova Nazira O`tayevna - Nurobod tuman Qoʻrgʻoncha mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Xudoyberdiyeva Gavhar Zokir qizi - Nurobod tumani 48-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yetakchisi

  Mo`minova Mavluda Abdukarimovna - Nurobod tumani 48-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

  To`xtashov Hamza Eshmirzayevich - Nurobod tumani Nurli el chorvador MCHJ 2-boʻlim boshligʻi


530-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Asamov Aslon Xamidovich - Nurobod tumani 20-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Rasulov Turdimurod Narzullayevich - Nurobod tumani 20-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

  Komissiya kotibi 

G`apporov Turdimurod Shukurovich - Nurobod tumani Omondara mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Mamatov Qo`chqor Umarovich - Nurobod tumani 19-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Asamov Qahramon Abdurahmonovich - Nurobod tumani 20-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Axmedov Zahriddin Mansurovich - Vaqtincha ishsiz

Xoliqulova Ozoda Djumaboyevna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli Chunqaymish vrachlik punkti hamshirasi

Sarimsaqova Nazokat Djabborovna - Vaqtincha ishsiz

Yorbozorov Bahodir Murodovich - Nurobod tumani oʻrmon xoʻjaligi boʻlim boshligʻi

Jabborov Xislat Borat oʻgʻli - Nurobod tumani 19-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Ahmedov Axrorjon Mansurovich - Nurobod tumani 20-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi


531-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Rahimov Shamsiddin Ulashovich - Nurobod tumani 21-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Ruziqulov Bahodir Normo`minovich - Nurobod tumani 21-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

  Komissiya kotibi 

Temirova Madina Farhod qizi - Nurobod tumani 21-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

  Komissiya a’zolari

Rasulova Saodat Yusupovna - Nurobod tumani Omondara mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Xoliyarov Eshmurad Qarshiyevich - Nurobod tumani 21-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Djumayev Davir Urolovich - Nurobod tumani Tegirmonboshi mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Normatova Oqiloy Po`latovna - Nurobod tumani Tegirmonboshi mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Qodirov Alimardon Oralovich - Nurobod tumani 21-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Jalilov Xurshid Safarovich - Nurobod tumani Jom hududiy boʻlim Karmovul uchastka patronaji

Toshmuradov Ermuhammad Djo`rayevich - Nurobod tumani 44-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Safarov Nurali Sherqulovich - Vaqtincha ishsiz

Yoqubov Xayriddin Xabibullayevich - Nurobod tumani 21-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Rahmonova Sayyora Toshboyevna - Nurobod tumani bandlikka koʻmaklashish va aholini ijtimoiy muhofaza qilish markazi ijtimoiy boʻlim hodimasi


532-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Baynazarov Rahmonqul Toshtemirovich - Nurobod tumani 63-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Norqulov Boltaboy Suyunovich - Nurobod tumani Girdiqurgʻon mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya kotibi 

Maxmasodiqov Obid Faxriddin oʻgʻli - Nurobod tumani 63-umumiy oʻrta taʼlim maktabi matematika fani oʻqituvchisi


  Komissiya a’zolari

Mahmadiyorov Mirjalol Ro`ziqul oʻgʻli - Nurobod tumani 63-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Donyorov Tohir Usmonovich - Nurobod tuman Orom OShPga qarashli Xapirin FAP mudiri

Usmonova Dilfuza Kushiyevna - Nurobod tuman Jom OShP hamshirasi

Shamsiddinova Mohlaroyim Ilyos qizi - Nurobod tumani 63-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Djabbarov Abdulaziz Ismailovich - Nurobod tumani 63-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Yaxyoyev Rasul Xaqqul oʻgʻli - Toshkent shahri GreatSoft kompaniyasi hammuassis va texnik direktori

Mahmudov Azimbek Alisher oʻgʻli - Xususiy tadbirkor

Qulmatov Qodirjon Muhammadi oʻgʻli - Leader Academy oʻquv markazi direktori


533-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Bekmurodov Fozil Boratovich - Nurobod tumani Girdiqoʻrgʻon mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Turobov Hayit Ilashovich - Nurobod tumani 22-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

  Komissiya kotibi 

Murodov Erkaboy Ergashevich - Nurobod tumani Girdiqoʻrgʻon mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Djabbarova Hilola Mavlonovna - Nurobod tumani Girdiqoʻrgʻon mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Nazarov O`ktam Omonovich - Nurobod tumani 22-umumiy oʻrta taʼlim maktab psixologi

Abdurahmonov Olim Taumuradovich - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi Jom hududiy boʻlimi katta hamshirasi

Bekmuradova Dilfuza Boratovna - Nurobod tumani 22-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktor oʻrinbosari

Turdiqulov Halil Safarovich - Nurobod tumani 22-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Ochilov Quvvat Turdiyevich - Nurobod tumani 22-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Karamov Shaxriyor Arziqul oʻgʻli - Xususiy tadbirkor

Normo`minov Rayimqul Komilovich - Nurobod tumani 22-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Norbekov Botirboy Raxmadullayevich - Nurobod tumani “Norbekov Botirjon” MCHJ raisi

Ro`ziyeva Gulhayo Shodiyor qizi - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi Jom hududiy boʻlimi hamshirasi


534-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Xushbaqov Shavkat O`rolovich - Nurobod pedagogika kolleji direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Qilichev Baxtiyor Qirg`izovich - Nurobod tumani Jom mahalla fuqarolar yigʻini raisi

  Komissiya kotibi 

Bo`riyev Qurbonali Qarmishovich - Nurobod tumani Jom mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Qarshiyev Xolmuhammad Italmosovich - Vaqtincha ishsiz, mahalla faoli

Yusupov Xoliqul Ibragimovich - Nurobod tumani 45-maktab direktor oʻrinbosari

Yoqubov Obidjon Sheraliyevich - Nurobod tumani 45-maktab oʻqituvchisi

Tuymayev Nurmuhammad Qo`chqorovich - Nurobod pedagogika kolleji oʻquv ishlari boʻyicha direktor oʻrinbosari

Kenjayev Arslonbek Mahmaraimovich - Nurobod pedagogika kolleji direktori oʻrinbosari

Gʻayipnazarov Yo`ldosh Normurodovich - Nurobod pedagogika kolleji ishchisi

Ernazarov Alimbek Asliddin oʻgʻli - Nurobod pedagogika kolleji boʻlim boshligʻi

Qodirova Sojida Eshmurzayevna - Nurobod pedagogika kolleji kadrlar boʻlimi xodimi

Diyorova Orzugul Ochilovna - Nurobod tumani Orom oilaviy shifokorlik punkti hamshirasi

Musulmonov Shavkat Berdiyevich - Nurobod tumani 23-maktab oʻqituvchisi


535-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Ashurov Ahtam Qodirovich - Nurobod tumani 24-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Alovov Xudoyberdi Abduvaitovich - Nurobod tumani 24-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

  Komissiya kotibi 

Xushmurodov Behzod Temurovich - Nurobod tumani 24-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

  Komissiya a’zolari

Saydullayeva Barno Buronovna - Nurobod tumani Jom mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Hasanov Umar Karim oʻgʻli - Nurobod tumani 24-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Hayitov Komil Umirzoqovich - Vaqtincha ishsiz

Abruyev Safar Yo`ldoshovich - Nurobod tumani 24-umumiy oʻrta taʼlim maktabi kompyuter ustasi

Ernazarov Ilhom Kamolovich - Mahalla faoli

Hasanov Esan Bo`riyevich - Mahalla faoli

Xolmo`minov Akram Asqar oʻgʻli - Nurobod tumani 24-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Mamatova Shahzoda Ramazonovna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli Orom OShP patronaji


536-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Tillayev Nuriddin Toshmurodovich - Nurobod tumani 25-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Erkayev Adham Berdimurodovich - Nurobod tumani 25-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari       

Komissiya kotibi 

Ochilova Nigora Hasanovna - Nurobod tumani 25-umumiy oʻrta taʼlim maktabi boshlangʻich sinf oʻqituvchisi

  Komissiya a’zolari

Tillayev Jamshiddin Primqulovich - Mahalla faoli

Qulliyev Hakim Amirovich - Nurobod tumani 25-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Mustafayev O`ktam Qudratovich - Mahalla faoli

Ismatullayev Suhrobjon Shodiyor oʻgʻli - Nurobod tumani 25-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Hatamov Sohibjon Muzaffar oʻgʻli - Mahalla faoli

Xoliyorov Kubay Sayfiddinovich - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi Orom OSHP patronaj tibbiy birodari

Irmanov Zayniddin Sayfiddinovich - Mahalla faoli

Ergashov Sindor Sulaymon oʻgʻli - Nurobod tuman Jom MFY Tinchlik qishlogʻida joylashgan Jom bekati boshligʻi


537-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Mo`minov Qobil Mansurovich - Nurobod tumani 17-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Yusupov Salom Ziyatovich - Nurobod tumani 17-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori  

Komissiya kotibi 

Umarov Oromjon Namozovich - Nurobod tumani Sarikul mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Haydarova Qunduz Jumayevna - Nurobod tumani Sarikul mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Muradov Zafar Sheraliyevich - Nurobod tumani 17-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Nurmatov Ilhom Nazarovich - Nurobod tumani 16-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Xursanov Jasur Amirovich - Nurobod tumani 17-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Djumanov Azamat Namozovich - Nurobod tumani 16-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Baratova Dilnoza Oltiboy qizi - Mahalla faoli

Rahmatov Jamshid Suyun oʻgʻli - Nurobod tumani 17-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Sharipov Kamronbek Tolib oʻgʻli - Nurobod tumani 17-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Tog`ayeva Mavjuda Hasanovna - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Bo`riyev Elyor G`affarovich - Nurobod tumani Sarikul mahalla fuqarolar yigʻini raisi


538-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Suyarov Qahramon Bobonorovich - Nurobod tumani 18-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Ziyatov Rabem - Nurobod tumani Doʻstlik mahalla fuqarolar yigʻini raisi     

Komissiya kotibi 

Djumanov Zarif Karmishovich - Nurobod tumani Doʻstlik mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Hasanov Jo`rabek Ismailovich - Nurobod tumani 18-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Suyunova Yayra Sohib qizi - Nurobod tumani 18-umumiy oʻrta taʼlim maktabi kutubxonachisi

Yarqulov Muzaffar Raimovich - Nurobod tumani 18-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Jonuzoqova Gulzoda Maxamadiyevna - Nurobod tumani 18-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Xolmurodova Shahnoza Xolmamatovna - Nurobod tumani Doʻstlik MFY raisi oʻrinbosari

Xushvaqov Ziynatillo Bahodir oʻgʻli - Mahalla faoli

Qodirova Gulyora Olmos qizi - Nurobod tumani 18-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Djurayev Ulug`murot Burxonovich - Nurobod tumani 60-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Chaqqonov Jasur Tangmat oʻgʻli - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli 15-OShP tez tibbiy yordam feldsheri

Ravshanov Jo`raqul Boymuradovich - Nurobod tumani 18-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


539-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Mahmaniyozov Ilhomjon Eshmuhammadiyevich - Nurobod tumani 41-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Tursunov Ilhom Fayziyevich - Nurobod tumani 41-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Musirmanov Hamiddillo Murodovich - Nurobod tumani Nurbuloq mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari 

Salohiddinov Jaloliddin Shuhratovich - Nurobod tumani 2-son kasb-hunar maktabi oʻqituvchisi

Sultonov Faxriddin Hasanovich - Nurobod tumani 42-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Meliqulov Urol Ergashevich - Nurobod tumani Nurbuloq 16-son oilaviy poliklinikasi mudiri

Utamurodov Elbekjon Kamoliddin oʻgʻli - Nurobod tumani 41-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Muxtorov Shohjahon Akbar oʻgʻli - Nurobod tumani 41-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Xolov Jasurbek Yo`ldoshevich - Nurobod tumani 2-son kasb-hunar maktabi oʻqituvchisi

Abdullayev Farhod Davirovich - Nurobod tumani 41-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Tuvalov Mehriddin Abdusamad oʻgʻli - Nurobod tumani 41-umumiy oʻrta taʼlim maktabi boshlangʻich tashkilot rahbari

Haydarova Inobat Xolmo`minovna - Nurobod tumani Nurbuloq mahalla fuqarolar yigʻini raisining oila, xotin-qizlar va ijtimoiy- maʼnaviy masalalar boʻyicha oʻrinbosari

Sadinov Akram Suyarovich - Nurobod tumani Nurbuloq mahalla fuqarolar yigʻini raisi


540-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Nurbayeva Muharram Rahmatovna - Nurobod tumani 67-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Mardanov Dadaxon Xolmo`minovich - Nurobod tumani, Poʻlatchi mahalla fuqarolar yigʻini raisi 

Komissiya kotibi 

O`sarova Dilrabo Nuraliddinovna - Nurobod tumani Po‘latchi mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

  Komissiya a’zolari

Xo`jamurodova Nasivali Ergashevna - Nurobod tumani 67-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Shanazarov Musirman - Nurobod tumani Po‘latchi mahalla fuqarolar yigʻini faoli

Murodova Muhabbat Erkinovna - Nurobod tumani Po‘latchi mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Bekmurodov Erka Xo`jamovich - Nurobod tumani Po‘latchi mahalla fuqarolar yigʻini faoli

Norqulova Feruza Tursunqulovna - Nurobod tumani 67-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Umirzoqov Bekpoʻlat Otamurodovich - Nurobod tumani 67-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Ataqulov Absalom - Nurobod tumani Po`latchi mahalla fuqarolar yigʻini oʻrinbosari

Usmonova Dilshoda Davlatovna - Mahalla faoli

Amirova Mamlakat Poʻlat qizi - Nurobod tumani 67-umumiy oʻrta taʼlim maktabi hamshirasi

Ro`ziyev Samariddin Shodmanovich - Nurobod tumani 67-umumiy oʻrta taʼlim maktabi xoʻjalik mudiri


541-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Qobilova Feruza Abilovna - Nurobod tumani 74-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Ziyadullayeva Mahbuba Norqulovna - Nurobod tumani 74-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi 

Komissiya kotibi 

Rahmatov Javohir Bahodir oʻgʻli - Nurobod tumani 74-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Komissiya a’zolari

Normatova Shahnoza Athamovna - Mahalla faoli

Eshnazarov Sherxon Toshmurod oʻgʻli - Nurobod tumani 74-umumiy oʻrta taʼlim maktabi kadrlar boʻyicha menedjeri

Qozoqov Ikromjon Sattorovich - Vaqtincha ishsiz

Po`latova Nilufar Shakarovna - Nurobod tumani Yakkabogʻ qishlogʻi hamshirasi

Qarshiyeva Madina Ubaydullo qizi - Nurobod tumani 74-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Rashidova Marjona Samad qizi - Vaqtincha ishsiz

Shamsiddinov Jamshid Nurmuhammad oʻgʻli - Samarqand davlat chet tillar instituti talabasi

Ochilova Shohista Xudoyberdiyevna - Mahalla faoli


542-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Ochilov Abdumajid Mavlonovich - Nurobod tumani 40-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

O`tashev Izatulla Ismatullayevich - Nurobod tumani Yuksalish mahalla fuqarolar yigʻini raisi   

Komissiya kotibi 

Botirov Uchqun Sayfiddinovich - Nurobod tumani 40-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Komissiya a’zolari

Shamsiddinov Ramazon Husniddin oʻgʻli - Nurobod tumani 40-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar ittifoqi rahbari

Sharipov Bekzod Berdimurodovich - Nurobod tumani 68-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Ochilova Shoira Poʻlat qizi - Nurobod tumani 40-umumiy oʻrta taʼlim maktabi kotibasi

Xidirova Gulmira Tursunovna - Mahalla faoli

Ergashev Toʻlqin Muhammadiyevich - Nurobod tumani 40-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Muxammadiyev Mustafo Toʻlqin oʻgʻli - Nurobod tumani Yuksalish mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Xudoyberdiyeva Nilufar Rustamovna - Mahalla faoli

Tirkasheva Xolida Abdullayevna - Nurobod tumani 40-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar ittifoqi yetakchisi

Moʻminqulov Doston Rustam oʻgʻli - Nurobod tumani 68-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Achilova Matluba Mavlanqulovna - Nurobod tumani Nurbuloq qishloq vrachlik punkti hamshirasi


543-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Haydarov Abdusamat Bo`ronovich - Nurobod tumani 38-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Nurmurodova Laylo Nuriddinovna - Nurobod tumani 38-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari 

Komissiya kotibi 

Hasanova Xonsuluv Eshmurodovna - Nurobod tumani 38-umumiy oʻrta taʼlim maktabi ish yurituvchisi

Komissiya a’zolari

Abdullayeva Nargiza Rahmatullayevna - Nurobod tumani 38-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Rahimova Feruza Bahodirovna - Vaqtincha ishsiz

Husanov Eshpo`lat Qozoqovich - Vaqtincha ishsiz

Husanova Feruza Normo`minovna - Xususiy tadbirkor

Ergashov Mansur Sherzod oʻgʻli - Nurobod tumani 38-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Meliqulov Asror Namozovich - Xususiy tadbirkor

Ismatillayeva Gulmira Izzatullo qizi - Nurobod tumani Yuksalish MFY uy bogʻcha mudirasi

Dagarov Shahboz Shuhrat oʻgʻli - Xususiy tadbirkor


544-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Muhammadiyev Asadjon Bekmurodovich - Nurobod tumani 1-son kasb-hunar maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Mavlonov Iskandar Jo`rayevich - Nurobod tumani Qilichli mahalla fuqarolar yigʻini raisi 

Komissiya kotibi 

Baratova Zubayda Irisqulovna - Nurobod tumani Qilichli mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Jo`rayeva Zulfira Boymuratovna - Nurobod 1-son kasb-hunar maktabi oʻqituvchisi

Eshmeliyeva Zilola Mehriddinovna - Nurobod 1-son kasb-hunar maktabi oʻqituvchisi

Jo`rayeva Eʼzoza Urol qizi - Nurobod 1-son kasb-hunar maktabi hamshirasi

O`sarova Dilorom Mamayusupovna - Nurobod 1-son kasb-hunar maktabi labaranti

Quchqorov Sirojiddin Alijon oʻgʻli - Nurobod tumani 34-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Nurmonova Maʼmura Burxonovna - Nurobod 1-son kasb-hunar maktabi o‘qituvchisi

Yangiboyeva Husniya Boyxon qizi - Nurobod tumani 34-umumiy oʻrta taʼlim maktabi labaranti

Rasulova Dilnoza Baxtiyor qizi - Nurobod tumani 34-umumiy oʻrta taʼlim maktabi kadrlar menedjeri

Mardonov Suhrob To`raqul oʻgʻli - Nurobod tumani 34-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ashurova Minovar Allayorovna - Nurobod 1-son kasb-hunar maktabi axborot resurs texnika boʻlimi mudiri


545-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Irisov Qilich Abdugʻaniyevich - Nurobod tumani Mashʼal mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Qurbonov Ravshan Norboboyevich - Nurobod tumani 61-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori 

Komissiya kotibi 

Narzullayev Sobir Hayrulla oʻgʻli - Nurobod tumani 61-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Abdurahimov Muxammadi Boshmon oʻgʻli - Nurobod tumani 61-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Omonova Nodira Nuriddinovna - Nurobod tumani 61-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Normurodova Munira Mingboyevna - Mahalla faoli

Berdimurodova Oygul Elboyevna - Nurobod tumani 61-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Iskandarova Yulduz Qarshiboyevna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi koʻp tarmoqli markaziy poliklinikasi muolaja xonasi hamshirasi

Mirzayeva Obod Xudoynazarovna - Nurobod tumani Mashʼal MFY raisi oʻrinbosari

Toshquvvatova Marjona Muzaffar qizi - Vaqtincha ishsiz

Shakarov Husan Shamshiddin oʻgʻli - Nurobod tumani 4-maktabgacha taʼlim muassasasida elektrik

Elmanov Suxrob O`rolovich - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi tez yordam mashinasi haydovchisi

Pirnazarova Nigina Urchinovna - Nurobod tumani 61-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


546-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Sadinova Ziroat Toyirovna - Nurobod tumani 33-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Arziqulov Hoshimjon Boymirzayevich - Nurobod tumani 33-umumiy oʻrta taʼlim maktabi amaliyotchi psixologi

Komissiya kotibi 

Ro`ziyeva Inoyat Oʻlmas qizi - Nurobod tumani 33-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Komissiya a’zolari

Qurbonova Gulnoz Pirnazarovna - Mahalla faoli

Eshmurzayeva Zargul To`xtamurodovna - Nurobod tumani mahalla faoli

Qurbonov Shuhrat Shavkatovich - Nurobod tumani Ittifoq mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Abdunazarova Sharbat Ergashovna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi hamshirasi

Umarov Baxtiyor Bahodir oʻgʻli - Nurobod tumani Ittifoq mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Ergasheva Mohinur Muxiddin qizi - Nurobod tumani 33-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Xudoyberdiyeva Dilbar Toshbo`riyevna - Mahalla faoli

Norova Elmira Boborahmatovna - Nurobod tumani 33-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Tolmasova Husniya Ahat qizi - Nurobod tumani 33-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Shadiyeva Rayhon Mamaraimovna - Mahalla faoli


547-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Kamolova Dilso`z Qo`chqorovna - Nurobod tumani 35-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Abdunazarov Boshmon Rahmatovich - Nurobod tumani Nurdum mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya kotibi 

Qoʻchqorov Shodiyor Toʻychi oʻgʻli - Nurobod tumani Nurdum mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Sodiqova Gulshan Kamol qizi - Nurobod tumani 35-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Davirova Dilfuza Togʻayevna - Nurobod tumani 35-umumiy oʻrta taʼlim maktabi laboranti

Amirov Baxtiyor Yo`ldosh oʻgʻli - Nurobod tumani 35-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Musurmonov Oybek Togʻay oʻgʻli - Nurobod tumani 35-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Norchayeva Maftuna Sherali qizi - Vaqtincha ishsiz

Boboyorov To`lqin G`aniyevich - Nurobod tumani 35-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Tojiyeva Gulhayo Farxod qizi - Nurobod tumani 35-umumiy oʻrta taʼlim maktabi ish yurituvchisi

Hamroyeva Gulorom Bahrom qizi - Nurobod tumani Barkamol avlod bolalar maktabi to`garak rahbari

Elmurodov Xurshid Orolovich - Nurobod tumani 36-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Erkayev Alijon Shukurovich - Nurobod tumani 36-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


548-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Qamarov Rahmatillo Quvondiqovich - Nurobod tumani 39-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Choʻliyev Toʻlqin Samadovich - Nurobod tumani 39-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Avirov Sherbek Hasanovich - Nurobod tumani 39-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi 

Komissiya a’zolari

Djurayev O`tkirbek Nurmurotovich - Nurobod tumani, Saroyqoʻrgʻon davlat oʻrmon xoʻjaligida ish yurituvchi

Karimov Hasan Karimovich - Nurobod tumani Saroyqoʻrgʻon davlat oʻrmon xoʻjaligida oʻrmonchi

Avazov Zohid Rustamovich - Nurobod tumani Saroyqoʻrgʻon davlat oʻrmon xoʻjaligi bosh yuriskonsult

Nurmonov Otabek G`apparovich - Nurobod tumani Saroyqoʻrgʻon davlat oʻrmon xoʻjaligi ishchisi

Hasanov Jamol Hatamovich - Nurobod tumani, Saroyqoʻrgʻon davlat oʻrmon xoʻjaligida oʻrmon kadastri muhandisi

Choʻliyev Botirbek Samatovich - Nurobod tumani 39-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Shamiyev Jamshid Mehriddinovich - Nurobod tumani 39-umumiy oʻrta taʼlim maktabi menedjer kad

Sobirov Samarddin Baratovich - Nurobod tumani Nurdum qishloq vrachlik punkti feldsheri


549-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Choriyev Asatilla Afgʻonovich - Nurobod tumani 55-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Rajabov Otamurod Bozorovich - Nurobod tumani Agʻron mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya kotibi 

Qoʻldoshev Qahramon Turgʻuntoshovich - Nurobod tumani Agʻron mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari 

Komissiya a’zolari

Yorqulov Nizomiddin Rahmonovich - Nurobod tumani 55-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Elmurzayev Beknazar - Nurobod tumani Navbahor MFY raisi

Kengboyeva Narsiluv Abdurahmonovna - Nurobod tumani Agʻron MFY raisi oʻrinbosari

Tojiyeva Norxol Eshquvvatovna - Nurobod tumani Navbahor MFY raisi oʻrinbosari

Sultonov Botir Norboyevich - Nurobod tumani Navbahor MFY raisi oʻrinbosari

Hasanov Eshnazar Tilovovich – Mahalla faoli

Toshboyev Dilmurod Ilyos oʻgʻli - Nurobod tumani Agʻron OShP laboranti

Bekmurodov Tojimurod Umirzoq oʻgʻli - Nurobod tumani 55-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Alimov Elbek Ravshan oʻgʻli - Nurobod tumani 55-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Odilov Yusuf Husanovich - Nurobod tumani 70-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktor oʻrinbosari


550-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Toshbotirov Azimjon Naxangovich - Nurobod tumani 53-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Ergashov Pardaboy Umirzoqovich - Nurobod tumani Buloqboshi mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya kotibi 

Egamberdiyev Ulugʻbek Keldiyorovich - Nurobod tumani Buloqboshi mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Hakimov Abdusalim Odinovich - Nurobod tumani 53-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Abruyeva Muqaddas Hasan qizi - Mahalla faoli

Haydarova Surayyo Ma’murjon qizi - Nurobod tumani 53-umumiy o`rta ta’lim maktabi o`qituvchisi

Safarova Xurshida Abduvaliyevna - Mahalla faoli

Xo`janazarov Bahodir Abdunazar oʻgʻli - Nurobod tumani 53-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Hakimov Eldor Abduxoliqovich - Mahalla faoli

Odinova Maftuna Abdumalik qizi - Nurobod tumani 17-OShP hamshirasi

Tursunov Eshmurod Abdunazarovich - Vaqtincha ishsiz

Tashbotirov Qo`chqor Nahangovich - Nurobod tumani 53-umumiy oʻrta taʼlim maktab CHYOT rahbari

Eshdavlatov Shohruzjon Axmad oʻgʻli - Nurobod tumani 53-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi


551-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Umrzoqov Tolibjon Abruyevich - Nurobod tumani 56-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Xidirov Saydulla Abruyevich - Nurobod tumani 56-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Nurboyev Eliboy Mamayusupovich - Nurobod tumani 56-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktor oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Rasulov Diyorbek Ro`ziboy oʻgʻli - Nurobod tumani 56-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Isayev Ahrorbek Eshmurzayevich - Mahalla faoli

Umrzoqov Orifjon Abruyevich - Nurobod tumani 56-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktor oʻrinbosari

To`rayev Shermuhammad Abdurasulovich - Nurobod tumani “Tim Agʻron chorvadorlari” chorvachilikka ixtisoslashgan MCHJ naslchilik ishlari zootexnigi

Safarova Dilnoza Shamsiddinovna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi Tim hududiy boʻlimi ambulatoriya doyasi

Nazarov Akmaljon Shuhratovich - Nurobod tumani “Tim Agʻron chorvadorlari” chorvachilikka ixtisoslashgan MCHJ bosh vet vrachi

Nurmatova Hayriniso Xolbo`tayevna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi Tim hududiy boʻlimi patronaj hamshirasi

Toshmuhammadov Bahrom Abdiqodirovich - Nurobod tumani 71-maktab oʻqituvchisi

O`ngboyeva Dilobar Abdujobborovna - Nurobod tumani 71-maktab oʻqituvchisi

Toʻxtamurodov Asliddin Ibragim oʻgʻli - Nurobod tumani 71-maktab oʻqituvchisi


552-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Fayzullayev Orzubek Mahmud oʻgʻli - Nurobod tumani Arabota mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Bo`ranov Sayfiddin Yusupovich - Nurobod tumani 64-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Rahimov Aziz Eshmuhammadovich - Nurobod tumani 64-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Komissiya a’zolari

Dusanov Rustamjon Kalandarovich - Nurobod tumani 64-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Bobomuradov Erkin Toshtemirovich - Nurobod tumani 71-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Jaynaqov Oybek Tashquvvatovich - Mahalla faoli

Meliqulov Nodir Sunnatullayevich - Nurobod tumani 64-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Safarova Buston Vasliddin qizi - Nurobod tuman tibbiyot birlashmasi Tim hududiy boʻlimida hamshira

Narzullayev Jahongir Murodjon oʻgʻli - Nurobod tumani 64-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Turniyozov Dilshod Elmurod oʻgʻli - Mahalla faoli

Meliqulov Nazimbek Zayniddinovich - Mahalla faoli


553-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Bekmurodov Alisher Nasriddinovich - Nurobod tumani 57-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Astanov Dusmurod Tirniyozovich - Nurobod tumani Bunyodkor mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya kotibi 

Obilov Mamarahim Abduzikirovich - Nurobod tumani 73-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Komissiya a’zolari

Ibragimov Feruz Olimjonovich - Nurobod tumani 57-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Eshmirzayev Jahongir Arslonbek oʻgʻli - Nurobod tumani 73-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Allayorov Karim Jamurodovich - Nurobod tumani Bunyodkor mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Berdirahmonov Jo`rabek Temur oʻgʻli - Nurobod tumani 57-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Qilichov Maʼruf Abduzokir oʻgʻli - Nurobod tumani 57-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Eshdavlatov Javlonbek Boyxoʻroz oʻgʻli - Nurobod tumani 73-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Turniyozov Nuriddin Eshnazarovich - Nurobod tumani Tim qishloq shifoxonasi katta feldsheri

Mahmudov Nurzod Begmat oʻgʻli - Nurobod tumani 73-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari


554-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Eshniyozov Asliddin Qo`ldoshovich - Nurobod tumani Nurafshon mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Qo`ziboyev Siddiq Esanmuradovich - Nurobod tumani 58-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi    

Jahongirov Jonibek Safarniyozovich - Nurobod tumani Nurafshon mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Jangirov Hasan Shuhratovich - Nurobod tumani 58-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Yovqochev Olimjon Hikmatillo oʻgʻli - Nurobod tumani 66-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ochilov Botir Abduhalil oʻgʻli - Vaqtincha ishsiz

Usmonov Olimjon Bahodir oʻgʻli - Vaqtincha ishsiz

Bobonazarova Shahnoza Bahodirovna - Vaqtincha ishsiz

Janiyev Jasurbek Keldiyorovich - Nurobod tumani 66-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Haydarov Ramziddin Boyxoʻroz oʻgʻli - Nurobod tumani 58-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Mardonov Nurislom Rashid oʻgʻli - Nurobod tumani 58-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


555-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Eshnazarova Mohira Abdukarimovna - Nurobod tumani Sahoba mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Qahhorov Shuhrat Tursunmurodovich - Nurobod tumani 43-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Toshpo`latov Bahriddin Maʼmurovich - Nurobod tumani 43-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Ro`ziqulova Kamola Doniyorovna - Nurobod tumani 13-sonli maktabgacha taʼlim muassasasida tarbiyachi

Turdiyeva Flora Mardonovna - Nurobod tumani 13-sonli maktabgacha taʼlim muassasasida tarbiyachi

Usanova Nigora Suyunovna - Nurobod tumani 43-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Eliboyev Mirzoqul Ibragimovich - Nurobod tumani 43-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Karimov Doniyor Ramazonovich - Nurobod tumani Saxoba ota qorakoʻl nasl MCHJ ish yurituvchisi

Halilov Lazizjon Bahranqulovich - Mahalla faoli

Mahmaniyozov Islom Gʻayrat oʻgʻli - Nurobod tumani 43-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Toshbotirov Farhod Beknazarovich - Nurobod tumani 13-DMTT va XIBDOʻ

Barotov Feruz Abdumurodovich - Nurobod tumani Saxoba ota qorakoʻl nasl MCHJ vet vrachi

Egamnazarov Inomjon Isroil oʻgʻli - Nurobod tumani 43-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi


556-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Narziyev Mehriddin Faxriddinovich - Nurobod tumani 59-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Allayarov Komil Jamurodovich - Nurobod tumani 59-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Komissiya kotibi 

Faxriddinova Jamila Zokir qizi - Nurobod tumani 59-umumiy oʻrta taʼlim maktab psixologi

Komissiya a’zolari

Norqobulova Yulduz Abdurahmon qizi - Nurobod tumani 59-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Nunnazarova Zubayda Eshnazarovna - Nurobod tumani 59-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Shaxriddinov Muhriddin Noridin oʻgʻli - Mahalla faoli

Norchayev Avazbek O``roq oʻgʻli - Mahalla faoli

Bo`tayev Abduravshan Toshpo`latovich - Nurobod tumani “Tutli qorakoʻl zamini” chorvachilikka ixtisoslashgan MCHJ ish yurituvchisi

Xoliyorov Ibodulla Shodiyorovich - Nurobod tumani 37-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Safarov Dilshod O`rolovich - Mahalla faoli

Shodiyorov Musurmon Xolyorovich - Nurobod tumani 37-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


557-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Xushvaqov Asqar Tolmasovich - Nurobod tumani Boshquduq mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Xudayqulov Farhod Ismoilovich - Nurobod tumani 6-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Xudoyqulov Gʻayratvali Ismoilovich - Nurobod tumani Boshquduq mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari 

Komissiya a’zolari

Qurbonov Alisher Namoz oʻgʻli - Nurobod tumani 6-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Boltayev Abbos Ulugʻmurod oʻgʻli - Mahalla faoli

Boboyev Abduxoliq Norqobil oʻgʻli - Mahalla faoli

Avg`onov Akram Suyunovich - Nurobod tumani “Toshqin” fermer xoʻjaligi rahbari

Avg`onov Yunus Yusuf oʻgʻli - Мahalla faoli

Egamnazarov Egamberdi Shokir oʻgʻli - Nurobod tumani 6-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

O`tanova Malohat Xoljigitovna - Mahalla faoli

Jo`rayev Shuxratjon Baymurodovich - Nurobod tumani 6-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ashurov Muxtor Burxanovich - Nurobod tumani “Chavandoz” fermer xoʻjaligi rahbari

Sherxolov Husan Iskandar oʻgʻli - Nurobod tumani 6-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


558-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Tog`ayev Abdujabbor Yo`ldoshovich - Nurobod tumani 5- umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Husanov Jaloliddin Baxtiyorovich - Nurobod tumani Oltinsoy mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya kotibi 

Musayev Suxrob Bobomurod oʻgʻli - Nurobod tumani 5-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Komissiya a’zolari

Shodiyorov Sardor Xusniddin oʻgʻli - Nurobod tumani 5-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Begmatov Zohid Zaripovich - Nurobod tumani 5-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Xujamiyarov Saydulla Ismatovich - Mahalla faoli

Sultonov Shohroʻz Abduraim oʻgʻli - Nurobod tumani 5-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Eshmurodov Dilmurod Bobomurodovich - Mahalla faoli

Ziyadinov Dilmurod Yoqubovich - Nurobod tumani 7-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Usmonov Hasanjon Usmon oʻgʻli - Xususiy tadbirkor

Azimov Shohjahon Qayim oʻgʻli - Mahalla faoli


559-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Kenjayev Shuxrat Ro`ziboyevich - Nurobod tumani 7-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Ergashov Lochinboy Abloqulovich - Nurobod tumani Oltinsoy mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya kotibi 

Xitayeva Noila Tashkentovna - Nurobod tumani 7-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Komissiya a’zolari

Tashatov Toshmurod Baymamatovich - Mahalla faoli

Turkmanova Norbuvi Yusufovna - Nurobod tumani Uzku FAP mudirasi

Alimov O`rol O`rozovich - Nurobod tumani 7-umumiy oʻrta taʼlim maktabi amaliyotchi psixologi

Tashbayev Abdulaziz Djumaboyevich - Mahalla faoli

Ibragimov Elnurjon Rashid oʻgʻli - Nurobod tumani 7-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Xolmurodova Sabo Pardayevna – Mahalla faoli

Irgashev Berdiyor Ablaqulovich - Nurobod tumani 7-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Mardanova Komila Mamarahimovna - Mahalla faoli


560-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Mardonov Otamurod Xushbaqovich - Nurobod tumani Xalqobod mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Abruyev Mansur Sultonovich - Nurobod tumani Xalqobod mahalla fuqarolar yigʻini raisi Komissiya kotibi 

Xoliqova Dilshoda Boymurod qizi - Nurobod tumani 4-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Komissiya a’zolari

Bahromov Jaʼfar Zokir oʻgʻli - Oʻzbekiston Respublikasi Yoshlar ishlari agentligi Nurobod tumani boʻlimi mutaxassisi

Quysinov Oʻlmas Murod oʻgʻli - Nurobod tumani 4-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Axmedov Bekboy Narboyevich - Nurobod tumani Xalqobod mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Norbekov Otabek Xudoyor oʻgʻli - Nurobod tumani 4-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Norboyev Vahobiddin Mehriddinovich - Nurobod tumani 4-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Nurboyev Lochinbek Sharif oʻgʻli - Nurobod tumani 4-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ro`ziyev Faxriddin Xushvaqt oʻgʻli - Nurobod tumani 4-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Jumanova Gavhar Elmurodovna - Nurobod tumani Xalqobod mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Ochilov Rayim Abdurahmonovich - Xususiy tadbirkor

Namozov Mehroj Ibragim oʻgʻli - Mahalla faoli


561-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Tilavov Ulugʻbekjon Toʻychi oʻgʻli - Oʻzbekiston Respublikasi Yoshlar ishlari agentli Nurobod tumani boʻlimi mutaxassisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Ulugʻov O`ktam Umarovich - Nurobod tumani Ulus mahalla fuqarolar yigʻini raisi Komissiya kotibi 

Toshboyev Abduhamid Butunovich - Nurobod tumani Ulus mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Safarov Temurjon Toshmurod oʻgʻli - Nurobod tumani 3-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Norbo`tayeva Malika   Haydar qizi - Nurobod tumani 3-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ibodullayev Muhammad Nurtoz oʻgʻli - Nurobod tumani 3-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ochilova Lola Umbarovna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli Ulus qishloq punkti hamshirasi

Haydavulov Siroj Bobotilla oʻgʻli - Nurobod tumani 26-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Xo`jayeva Umida Rasul qizi - Nurobod tumani 26-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Ismoilov Yunus Olimovich - Nurobod tumani 75-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Soriyeva Ozoda Nafasovna - Nurobod tumani 75-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Amirqulova Habiba O`roqovna - Nurobod tumani 3-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Abdushukurova Yulduzxon Shovxiddin qizi - Nurobod tumani 3-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi


562-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Qalqonov Najmiddin Toshpo`latovich - Nurobod tumani 28-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Xursanov Pirxon Boltayevich - Nurobod tumani Oʻrtabuz mahalla fuqarolar yigʻini raisi Komissiya kotibi 

Hatamov Feruz Meliboyevich - Nurobod tumani Oʻrtabuz mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Usmonov Nurlan Tursunovich - Nurobod tumani 76-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Toshpo`latov Ravshanbek Nishon oʻgʻli - Nurobod tumani 28-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Axmadov Shoxrux Hamza oʻgʻli - Nurobod tumani 28-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Ernazarova Dilnoza Nurali qizi - Nurobod tumani 28-umumiy oʻrta taʼlim maktab ish yurituvchisi

Eshnazarov Avazbek Diyor oʻgʻli - Nurobod tumani 28-umumiy oʻrta taʼlim maktab targʻibotchisi

Oltiboyev Mirvohid Normamatovich - Nurobod tumani 28-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Normurodov Azim Suvanovich - Nurobod tumani 76-umumiy oʻrta taʼlim maktab amaliyotchi psixologi

Avazov Azim To`rayevich - Nurobod tumani 28-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Hatamov Xudoyberdimurodjon Xolmurod oʻgʻli - Nurobod tumani 76-umumiy oʻrta taʼlim maktab yoshlar yetakchisi

Jumanazarov Sindor Rustam oʻgʻli - Nurobod tumani 25-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Ernazarov Abbos Oqnor oʻgʻli - Nurobod tumani 25-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Ro`ziyeva Norgul Boyxo`rozovna - Nurobod tumani Oʻrtaboʻz OShP hamshirasi


563-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Nazarov Panji Daminovich - Nurobod tumani 30-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Xoʻjamiyarov Sadulla Tajiyevich - Nurobod tumani Olgʻa mahalla fuqarolar yigʻini raisi Komissiya kotibi 

Xolmurodov Gʻulom Abdurahmonovich - Nurobod tumani Olgʻa mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Suyunov Anvar Mardonovich- Nurobod tumani Olgʻa mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Musurmonov Dono Qo`chqorovich - Nurobod tumani Olgʻa mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Sharipov Qilich Shonazarovich - Nurobod tumani 30-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Avazov Muhammad Quvvatovich - Nurobod tumani 62-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktor oʻrinbosari

Safarov Norqo`zi To`xtayevich - Nurobod tumani 30-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Umirzaqov Islombek Said oʻgʻli - Nurobod tumani 30-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Eshmirzayev Azizbek Toʻychi oʻgʻli - Nurobod tumani 30-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Xidirov Neʼmat To`xtayevich - Nurobod tumani Olgʻa MCHJ zootexnigi

Xushmurodov Ibrohim Ziyodullayevich - Nurobod tumani 30-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Djo`rayev Saparali Qilichovich - Nurobod tumani 27-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

564-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Yarashov Omon Jomurodovich - Nurobod tumani 31-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya raisi o‘rinbosari

Elmurodov Omon Dilliyevich - Nurobod tumani 31-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Komissiya kotibi 

Radjabov Bahrom Bo`riyevich - Nurobod tumani Chorvador mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Roziqov Nuriddin Boymirzayevich - Nurobod tumani 31-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Qo`ng`irova Salomat Salaydinovna - Mahalla faoli

Rahmonov Yo`ldosh Yariyevich - Nurobod tumani 31-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Hayitov Akbar Raxmatullayevich - Nurobod tumani 31-umumiy oʻrta taʼlim maktabi chaqiriqqacha yoshlarni tayyorlash rahbari

Jabbarova Zamira Omonovna – Mahalla faoli

Elmurodov Sherzod Toshnurovich - Mahalla faoli

Xujatov Doniyor Norqulovich - Nurobod tumani 31-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Xujamurotov Elbek Elmurodovich – Mahalla faoli

Hayitov Muzaffar Raxmatullayevich - Nurobod tumani 31-umumiy oʻrta taʼlim maktabi huquqshunosi

Ro`ziboyev Suhrob Neʼmat oʻgʻli - Nurobod tumani 30 - umumiy oʻrta taʼlim maktablarida hamshira

Xujamurodova Dilnoza Kuchim qizi - Nurobod tumani Chorvador mahalla fuqarolar yigʻini raisi o’rinbosari

Safarov Zokir Ortiqovich - Nurobod tumani Chorvador mahalla fuqarolar yigʻini masʼul kotibi


565-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Zamonov Jamshid Normahamadovich - Nurobod tumani 13-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya raisi o‘rinbosari

Isrofilov Alimahmad Ibrohimovich - Nurobod tumani Oqsoy mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya kotibi 

Yodgorov Saydulla Botirovich - Nurobod tumani Oqsoy mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Shomaxmudzoda Shamsiddin - Nurobod tumani 13-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Mardonov Bektosh Abdushukurovich - Nurobod tumani 51-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Muzafforov Zokir Ziyovuddinovich - Nurobod tumani 13-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Mavlonov Bekmirzo Niyozovich - Nurobod tumani 13-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Oʻrazov Salim Shodiyevich - Nurobod tumani 51-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Umirov Bahriddin Norqo`lovich - Nurobod tumani 12-umumiy oʻrta taʼlim maktabi psixologi

Hidirov Abdurahim Tashqulovich - Mahalla faoli

O`roqov Bozor Xushbaqovich - Nurobod tumani 51-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Mavlonov Taqdirshoh Niyozovich - Nurobod tumani 13-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Kenjayev Firdavsiy Nasimovich - Nurobod tumani Chortut mahalla fuqarolar yigʻini raisi


566-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Sanaqulov Dilshod Aktamovich - Nurobod tumani 14-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori v.v.b.

Komissiya raisi o‘rinbosari

Mirzayev Ahrorbek Abdirashidovich - Nurobod tumani Mehnatkash mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Komissiya kotibi 

Gulbayev Kamoliddin Safarovich - Nurobod tumani 14-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Komissiya a’zolari

Ahmadov Sardor Joʻraboy oʻgʻli - Nurobod tumani 15-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Mirzayev Ikrom Abdirashidovich - Vaqtincha ishsiz

Ismoilova Gulbahor Sadinovna - Mahalla faoli

Ochilova Bahor Ergash qizi - Nurobod tumani 14-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Ravshanov Otabek Shukrullayevich - Mahalla faoli

Sadinov Sherzod Nurmurodovich - Nurobod tumani 14-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktor oʻrinbosari

Norboboyev Fozil Arabovich - Nurobod tumani 15-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Nazarov Gʻofur O`ralovich - Nurobod tumani 15-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Eshonqulov Musaboy Shodiyorovich - Nurobod tumani 15-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktori

Nazarov O`lmas Ro`zimurodovich - Nurobod tumani 14-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi


567-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Rajabova Rushona Norbekovna - Nurobod tumani 11-umumiy oʻrta taʼlim maktab boshlangʻich tashkiloti yetakchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Narimonova Farida Rahmonovna - Nurobod tumani 11-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktori

Komissiya kotibi 

Norboyev Bahodir Kenjayevich - Nurobod tumani Sazagʻon mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari 

Komissiya a’zolari

Yusupova Maqsuda Xolmurodovna - Nurobod tumani 11-umumiy oʻrta taʼlim maktab direktor oʻrinbosari

Dusboyeva Nargiza Pardayevna - Nurobod tumani 11-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Tojiboyev Oxunjon Sodiqovich - Nurobod tumani 11-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Olimov Xolboy Qarshiboyevich - Nurobod tumani Sazagʻon mahalla fuqarolar yigʻini faol pensioner

Abdiyeva Norchuchuk Afzalovna - Mahalla faoli

Umarov Xolbek Bahriyevich - Nurobod tumani Sazagʻon mahalla fuqarolar yigʻini faoli

Qarshiyeva Mukarram - Nurobod tumani Sazagʻon mahalla fuqarolar yigʻini faoli

Sheraliyev Sardor Xolmirzo oʻgʻli - Xususiy tadbirkor

Abdulloyev Abror Jo`raboy oʻgʻli - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

G`affarova Lola Ergashevna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasida akusher ginekolog


568-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Begmatov Alisher Soliyevich - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Sharipova Gulnoz Davronovna - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Yusupova Nafisa Xayitmurodovna - Nurobod tumani Saroy mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari 

Komissiya a’zolari

Abdulloyeva Lola O`ktam qizi - Nurobod tumani aholi bandligiga koʻmaklashish markazi xodimi

Ismoilova Chaman Abdumannatovna - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi Sazagʻon boʻlimi patronaji

Muqimova Sohiba Xolmamatovna - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori oʻrinbosari

Vohidov Usmon Burxonovich - Nurobod tumani Saroy mahalla fuqarolar yigʻini raisi

Axmedova Xolida Ismatullayevna - Nurobod tumani Saroy mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Xujamurodova Yayraxon Jo`raqul qizi - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktabi ish yurituvchisi

Beknazarova Gulorom Abilqosimovna - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Umarov Abdujabbar Djo`raqulovich - Nurobod tumani tibbiyot birlashmasiga qarashli Sazagʻon tibbiyot boʻlimi mudiri

Abulqosimova Dilnoza Ochilovna - Mahalla faoli

Ismoilova Maftuna Farhod qizi - Nurobod tumani 10-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi


569-uchastka saylov komissiyasi


Komissiya raisi

Rasulov Keldiyor Ergashovich - Nurobod tumani 8-umumiy oʻrta taʼlim maktab oʻqituvchisi

Komissiya raisi o‘rinbosari

Toʻrayev Qahramon Xushboqovich - Nurobod tumani 8-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktori

Komissiya kotibi 

Saparov Doʻsmurod Shomurodovich - Nurobod tumani Tepaqul mahalla fuqarolar yigʻini raisi 

Komissiya a’zolari

Mallayeva Hakima Abdusamatovna - Nurobod tumani 8-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Shomurodov Zavqiddin Rahmat oʻgʻli - Nurobod tumani 9-umumiy oʻrta taʼlim maktabi yoshlar yetakchisi

Djo`rayev Rustam Abdurashidovich - Mahalla faoli

Namozov Nazirjon G`aniyevich - Nurobod tumani 9-umumiy oʻrta taʼlim maktabi direktor oʻrinbosari

Pirnazarov Meliboy Qarshiyevich - Nurobod tumani 8-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Qurbonboyeva E`zozaxon Musurmonqul qizi - Nurobod tumani Sazagʻon OShP hamshirasi

Murodova Muqaddas Boboraimovna - Nurobod tumani 8-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi

Normurodova Bo`ston Xursanovna - Mahalla faoli

Shonazarov Gʻulomjon Neʼmatovich - Nurobod tumani Tepaqul mahalla fuqarolar yigʻini raisi oʻrinbosari

Ermatov Bahriddin Bahodir oʻgʻli - Nurobod tumani 8-umumiy oʻrta taʼlim maktabi oʻqituvchisi.

 

Туман хаётига оид энг сўнгги янгиликлар каналига обуна бўлинг!

Изоҳ қолдириш
  • Изоҳлар
  • Бугун
  • Читаемое
Ижтимоий тармоқларда